Вперше в Україні відбувається вступ в аспірантуру за спеціальністю 024 Хореографія

01.09.2019 | 17:55

Вперше в Україні у Львівському університеті відбувається вступ в аспірантуру за спеціальністю 024 Хореографія, освітньо-науковий рівень доктор філософії, на кафедрі режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка. 30 серпня 2019 року відбулось фахове випробування з спеціальності і переставлення орієнтовної тематики досліджень. Географія представників з міст України: Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Львів, випускники Львівського національного університету імені Івана Франка, Харківської академії культури, Рівненського гуманітарного університету, Київського університету культури, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Міжнародного Слов’янського університету, майбутні аспіранти працюють викладачами в вищих закладах освіти України, театрах опери і балету, в центрах творчості дітей та юнацтва. Професорсько-викладацьких склад кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка бажає вам успішного проходження інших випробувань, продуктивної науково-дослідницької роботи творчих гараздів та злетів.

LNU-Dance.Ivan Franko Lviv National University