Вітаємо заньківчан із відзначенням державними нагородами до Міжнародного дня театру!

28.03.2019 | 13:40

За матеріалом прес-служби театру:

27/03/2019  у Національному театрі імені Марії Заньковецької відбулося грандіозне святкування професійного свята: Міжнародного дня театру!
До Заньківчан завітало багато друзів з різних театрів Львова. Зі сцени вітали вокалісти гурту “Орфей”, солісти Національного оперного театру ім. С. Крушельницької, н.а. України Федір Стригун, мистецька школа Павла Табакова,  молоде покоління акторів – студенти четвертого курсу факультету культури та мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, співак Дмитро Хвостенко.
Голова Львівської ОДА вручив відзнаки театралам, а СТД вперше нагородило кращих з кращих серед театрів Львові у різних номінаціях сезону 2018-2019, також відзнаки отримали від голови профспілок Львівщини.
Свято для нас було особливим, адже Заньківчани у цей день отримали Державні відзнаки.
То ж вітаємо  з відзначенням Державними нагородами до Міжнародного дня театру згідно указу Президента України від 26.03.2019 №91/2019:
* н.а. України  Бориса МІРУСА: орден “За заслуги” ІІІ ступеня;
* Андрія ВОЙТЮКА з присвоєнням звання заслужений артист України;
* Ігора САГАНА з присвоєнням звання Заслужений працівник культури України.
Творчих успіхів та особистого розвитку.

ВІТАЄМО!!!