Відбувся ІІ кубок факультету з міні-футболу

22.09.2015 | 11:16

20 вересня 2015 року на факультеті культури і мистецтв у приміщенні Спорткомплексу Університету вже вдруге відбувся турнір з міні-футболу “Як митці у футбол грали”. У заході взяли участь 4 команди: “Команда”, “КМХ”, “Енергія”(усі три – команди факультету культури і мистецтв) і “Fataly” – команда філософського факультету. Турнір пройшов в активній та безкомпромісній спортивній боротьбі, адже переможця очікував кубок факультету!  Перемогу здобув колектив з оригінальною назвою “Команда”. Загалом усі гравці та вболівальники, яких прийшло чимало, весело та цікаво провели час.
Організатори турніру – Студентська рада та профбюро студентів факультету культури і мистецтв, висловлюють подяку Поповичу Святославу Ігоровичу, який допоміг у його проведенню.

Уляна Абрамів

Світлини Анни Дацко