Відбувся перегляд вистави «Шевченко UA»

13.02.2019 | 18:13

За повідомленням Управління освіти ДГП Львівської міської ради  у рамках проекту 🌷«Театральна педагогіка» відбувся перегляд вистави «Шевченко UA» у Перший театр.

🔷Виставу «Шевченко UA» підготували студенти ІІ курсу ЛНУ ім. І.Франка під керівництвом доцента кафедри театрознавства та акторської майстерності Олена Баша.
🔷Студенти представили власну інтерпретацію творів Тараса Шевченка, неординарну, сучасну і сильну у виконанні.
🔷На виставу були запрошені заступники директорів з виховної роботи, вчителі української мови та літератури та педагоги організатори закладів освіти м. Львова.

💬«Ця постановка надзвичайно актуальна, оскільки у березні святкуватимемо 205 років з дня народження Великого Кобзаря. Багато педагогів будуть готувати святкові заходи у закладах освіти, а також візьмуть участь у міському конкурсі театральних постановок «Шевченко і сьогодення». Свіжі ідеї, якісне виконання поезії та неординарний підхід у переглянутій виставі допоможуть освітянам краще підготуватися та використати цікаві моменти у своїх постановках», – розповіла методистка з НМЦО м. Львова та співавторка проекту «Театральна педагогіка» Tetiana Moskva

Зоряна Довганик, Iryna Artymyak, Yuri Mysak
Навчально-методичний центр освіти м. Львова
Департамент гуманітарної політики Львівської міської ради