Відбулась V Всеукраїнська студентська наукова конференція «Хореографічна культура – мистецькі виміри»

23.05.2018 | 21:29

23 травня 2018 року відбулась V Всеукраїнська студентська наукова  конференція «Хореографічна культура – мистецькі виміри», організатор Студентський науковий гурток кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка (науковий куратор кандидат мистецтвознавства О. Плахотнюк).
На конференції були представлені понад п’ятдесят наукових студентських робіт з досліджень хореографічного мистецтва, із:
– Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Полтава);
– Львівського державного університету фізичного виховання;
Львівського національного університету імені Івана Франка;
– Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв (м. Київ);
– Рівненського державного гуманітарного університету;
– Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Щорічна наукова студентська конференція кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, секція «Хореографічне мистецтво (Хореологія)», спрямована на висвітлювання ключових положення формування хорології в Україні та світі, питанням дослідження історії та теоретичної спадщини хореографічного мистецтва, оволодінню методиками викладання хореографічних дисциплін, аспектам формування арт-терапії засобами хореографічного мистецтва.
Цільова аудиторія конференції – спеціалісти у галузі культури і мистецтва, молоді науковці та викладачі, аспірати, студенти закладів вищої освіти та фахівці хореографічного мистецтва.

Oleksandr Plakhotnyuk