УВАГА! Програма 12 секції Міжнародної наукової конференції “Українська філологія: школи, постаті, проблеми”

03.10.2018 | 20:37

СЕКЦІЯ 12

УКРАЇНСЬКА ФІЛОЛОГІЯ У КОНТЕКСТІ СУЧАСНОЇ ГУМАНІТАРИСТИКИ: КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ВИМІРИ

Засідання 1

Керівники:  Крохмальний Роман

Медведик Юрій

Секретар:     Чирук Євангеліна

Четвер, 4 жовтня

Вул. Валова, 18, Ауд. 39, 14.00– 17.00

1.Крохмальний Роман(Львів). Слово, що проникає крізь час:  Іван Франко «Легенда про Пілата» (когерентність біблійного, фольклорного та літературного).

2.Медведик Юрій (Львів). Дослідження української духовної пісні періоду Бароко

методологічні засади акад. Михайла Возняка щодо концепції Михайла Грушевського та Івана Франка.

1. Демчук Наталія (Львів). Ейдетика у гуманітаристиці: бібліопсихологічний аспект

4.Чирук Євангеліна (Львів). Мультикультурний діапазон приватної бібліотеки філолога (приклад особистої книгозбірні Михайла Павлика).

5.Біловус Галина (Львів). Фемінітиви як об’єкт монографічних досліджень сучасної

лінгвоукраїністики:  аналітико-бібліографічний огляд.

17. 00  – 18. 00  Концертна  програма

(Актова зала. Вул.Університетська,1)

Засідання 2

Керівники:    Козак Богдан

Веселовська Ганна

Секретар:       Роса-Лаврентій Софія

Пятниця, 5 жовтня

Вул. Валова, 18, Ауд. 39, 10.00– 13.00

1.Козак Богдан (Львів).Соціальний «gestus» у постановках творів Івана Франка на сцені театру імені Марії Заньковецької.

2.Веселовська Ганна (Київ). Сучасна українська проза на театральній сцені.

3.Патрон Ірина (Львів). Фотограф та кінорежисер Юліан Дорош –  популяризатор української етнографії.

4.Гарбузюк Майя (Львів). Творчість Тараса Шевченка на польській сцені ІІ пол. ХІХ ст.:  маловідомі сторінки.

5.Белінська Людмила (Львів). Жіноча преса: культурний vs політичний чин.

6.Лаврентій Роман (Львів). Драма Олександра Олеся «Земля обітована»  на сцені Українського молодого театру «Заграва» (1935, реж. В. Блавацький).

7.Роса-Лаврентій Софія (Львів). Християнські топоси в історичних драмах Григора Лужницького.

8.Ямаш Юрій(Львів). Постаті Івана Франка та Лесі Українки у творчості Івана Труша.