Творчі конкурси серед абітурієнтів: широка географія спеціальності “хореографія”

28.07.2017 | 22:57

Вступні випробування на хореографію – 2017. Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет культури і мистецтв – кафедра режисури та хореографії. Набір студентів на спеціальність 024 «Хореографія».

Цього року кафедра увійшла в десятку профільних кафедр ВНЗ (6 місце) за кількістю поданих заяв, і на 2 місці за першим пріоритетом абітурієнтів, серед 31 ВНЗ, де відбувався набір на “Хореографію”. Представлена  широка географія вступників, усі регіони України: м. Дніпро, Донецька обл. (м. Дружківка), м.Запоріжжя, м.Івано-Франківськ, м.Київ, м.Кривий Ріг, м.Коломия, м.Луцьк, м.Львів, м.Одеса, м.Полтава, м.Прилуки, м.Рівне, м. Тульчин, м.Суми, м.Ужгород, м.Харків, м.Хмельницький, Черкаська обл., Львівська обл.(м. Золочів, м.Яворів, , м.Стрий, м.Самбір, м.Сокаль) та ін.