Студенти та викладачі продемонстрували свою ерудицію в інтелектуальному змаганні

20.12.2018 | 18:08

19 грудня 2018 року відбулася найочікуваніша цьогоріч гра «Що? Де? Коли?». Інтелектуальний поєдинок, який відбувся у Музеї історії Університету,  об’єднав команду ректорату, збірну студентського самоврядування і збірну викладачів Університету. Упродовж майже двогодинної гри ведучий Богдан Іванусь зачитував запитання, які надійшли від аспірантів та студентів з різних міст України та з Польщі.

У динамічному і надзвичайно цікавому протистоянні впевнену перемогу виборола команда «Ректорат». Під керівництвом капітана команди, завідувача сектору бібліології Наукової бібліотеки Ігоря Петрія знавці дали традиційні шість правильних відповідей і тільки двічі помилилися.

Збірна викладачів Університету також продемонструвала чудову гру і перемогла у напруженому поєдинку з авторами з рахунком 6:4. Дещо менше пощастило збірній студентського самоврядування, представники якої змогли дати правильні відповіді на 5 запитань із 11 озвучених ведучим.

Нагороду «Найкращий гравець» отримав капітан команди «Ректорат» Ігор Петрій.