Студенти-хореографи виступили на відкритті Львівського обласного форуму Сім’ї

13.09.2018 | 17:32

Форум “Українська сім’я: виклики і завдання” розпочався 13 вересня 2018 року в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка із виступу студентів кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв.

У програмі Форуму –   доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях. Основні теми дискусій  – законодавчі ініціативи щодо сімейної політики, виклики та завдання перед сучасною молоддю, жіноче лідерство в контексті розвитку інституту сім’ї, сексуальна освіта в школах, потенціал релігійних організацій у розбудові інституту сім’ї, досвід громадських організацій підтримки сімей в умовах військового конфлікту, зокрема, сімей переселенців зі Сходу та Криму та інше.

Захід організували з метою об’єднати зусилля науковців, освітян, соціальних працівників, психологів, журналістів, просімейних активістів та волонтерів задля утвердження інституту сім’ї, популяризації сімейних цінностей, пошуку ідей та пропозицій для формування національної сімейної політики.

Наш день почався з танцю, а ваш?Сьогодні нас чекає багато насичених дискусій, зустрічей і цікавих доповідей. Разом ми творимо нову історію сімей. Якщо ви ще не з нами, приєднуйтеся! Програма Форуму: https://goo.gl/ggH3xu

Опубліковано Львівський обласний форум Сім'ї Четвер, 13 вересня 2018 р.

Форум "Українська сім’я: виклики і завдання"

Опубліковано Твоє Місто Четвер, 13 вересня 2018 р.

За матеріалами loda.gov.uaЛьвівський обласний форум Сім’ї   bezpalenko juliа  та Твоє Місто