20.06.2019 | 12:31

Студенти, аспіранти та викладачі факультету культури і мистецтв стали учасниками ІІ Фестивалю молодіжних хорів «спільНОТА», який відбувся 17 червня 2019 р. у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа УГКЦ.

Серед восьми хорових колективів, які брали участь у фестивалі були: хор студентів І і ІІ курсів кафедри музичного мистецтва під орудою Василя Чучмана (асистента кафедри музикознавства та хорового мистецтва); хор «Cantores Dei» храму Возненсіння Господнього (м. Львів), яким керує Зоряна Лопадчак (студентка кафедри музичного мистецтва заочної форми навчання); дівочий хор «Зґарда» під керуванням Наталії Ключинської (аспірантки кафедри музикознавства та хорового мистецтва).

Дякуємо організаторам за чудову фестивальну атмосферу, вітаємо учасників з вдалими виступами і бажаємо їм подальших творчих успіхів!

В.М.Чучман