Студент Василь Городицький – призер Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 024.Хореографія !

12.04.2019 | 17:02

Студенти кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету – учасники Всеукраїнської студентської олімпіади.
ІІІ місце Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “Хореографія” наш студент – Василь Городицький!!!

Клас викладача – доцента Оксани Лань (мистецтво балетмейстера).

09 – 12 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» на базі факультету музичної та хореографічної освіти Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

Переможець – ІІІ МІСЦЕ? Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності “хореографія” Василь Городицький!!! Студент 4 курсу кафедри режисури і хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка.

Клас викладача – доцента Оксани Лань (мистецтво балетмейстера). м.Одеса – 2019 рік!!!

ВІТАЄМО!!!

Джерело:  Oksana Lan  Василь Городицький