Спогад про літню школу

03.09.2015 | 20:59

Літній табір в НВК «СЗШ-ліцей» с.Козьова (Літо, 2015 р.)

Закінчилось навчання… Але учні нашої школи мали можливість відвідувати літній табір, яким опікувались студенти Львівського національного університету імені. Івана Франка (Христина Харко, Ірина Філіпчук, Тетяна Стерняк, Вікторія, Андрій Матючник, Софія Дерега, Мар’яна Сахно).
Наші діти мали можливість відвідувати заняття англійської мови, хореографії, акторської майстерності, азів режисерської справи. Учні надзвичайно цікаво проводили кожен день у таборі: робили різні фотосесії, брали участь у заняттях хореографії, знімали різні відеоролики (соціальний ролик “Діти, яких ми не бачимо”), малювали на асфальті, організовували вечори поезії, презентації, дивилися навчальні фільми.
За короткий час наші учні подружилися з усіма студентами та із захопленням відвідували кожен день табору. Діти виготовили кожному студентові особисті плакати-подяки із теплими словами та фотографіями спільно проведеного часу.
Літній табір завершився виступом учнів, на якому діти продемонстрували отримані вміння, які розвинули в них наставники-студенти.
Вихованці нашої школи з нетерпінням чекають наступного літа, щоб знову зустрітися з цікавими людьми – студентами Львівського національного університету імені  Івана Франка.

Директор НВК «СЗШ-ліцей» с.Козьова

Клепуц Оксана Миколаївна