“Співаймо канон” на Валовій

18.11.2017 | 07:33

17 листопада 2017 року за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА на факультеті культури і мистецтв відбувся захід VІІІ відкритого дитячо-юнацького хорового фестивалю “Співаймо канон”. Довго не стихали оплески обидвом колективам, захоплені викладачі та студенти особливо  вітали своїх молодших колег. Адже хор “Шкільний корабель” ДМШ №24 м Києва  представив надзвичайно багатогранну хорову програму, а  театр пісні “Джерельце” (м.Моршин) привіз на фестиваль відразу дві постановки. патріотичну, актуальну в сьогоднішньому дні “Герої не вмирають” та жартівливу, засновану на фрагментах 25 українських народних пісень, – “Од Києва до Лубен”.

Особливістю цієї мистецької зустрічі стало те, що цілком несподівано на одній сцені зустрілися два колективи з 45-річним стажем, тож на круглому столі за участю декана факультету, доц. Р. О. Крохмального,  завідувача кафедри музикознавства та хорового мистецтва, проф. Ю.Є. Медведика, засновниці фестивалю, ст. викладача каф. муз. мист. О.Й.Мельничук та гостей фестивалю було розкрито теми і досвіду праці, постановки голосу, розвитку вокальних навичок школярів, і умов державної підтримки з програми національного та музичного виховання дітей. Символічно, що мистецьку естафету від дітей перебрали студенти, і цей день на факультеті закінчився святковим та феєричним концертом-дійством “Джазова (з)мова” до Дня студента.

О.Король