Ще раз про реєстрацію на ЗНО для вступу в магістратуру

15.05.2019 | 08:21

Реєстрація для складання вступних випробувань для вступу в магістратуру у Львівському національному університету імені Івана Франка
Особи, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями
028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»,
у 2019 році зобов’язані зареєструватися для складання вступних випробувань та отримати екзаменаційний листок в пункті реєстрації.

Адреса пункту реєстрації вступників на спеціальності факультету культури і мистецтв у Львівському національному університету імені Івана Франка : вул. Валова, 18 (ауд.16).

Терміни реєстрації вступників для складання вступних випробувань
Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з
іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування відбувається з
13 травня до 03 червня 2019 року.

Перелік документів, необхідних для реєстрації вступника:
1. Документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника (ПАСПОРТ).
2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (ІПН).
3. Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень), або Довідка щодо планового строку завершення навчання та отримання диплому в 2019 році, видана за місцем навчання.
4. Фотокартка для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

При реєстрації вступник зазначає:
– іноземну мову, з якої він бажає складати єдиний вступний іспит
(англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова)
– інформацію про блоки єдиного фахового вступного випробовування, які особа бажає скласти
– інформацію про населений пункт, у якому вступник бажає скласти вступні випробування.

Терміни складання основної сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови
та єдиного фахового вступного випробування
Єдиний вступний іспит з іноземної мови відбудеться 02 липня.

Початок іспиту та випробування:

перша зміна – о 10:00,  друга зміна – о 14:00.
Допуск учасників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань.

У пункті тестування вступник зобов’язаний пред’явити:

– Екзаменаційний листок (оформляється при реєстрації в Приймальній комісії);
– Документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку) (ПАСПОРТ);
– запрошення-перепустку (роздруковується вступником особисто з власного кабінету учасника Єдиного фахового вступного випробування/Єдиного вступного іспиту).

Магістратура (Реєстрація на ЗНО)