Розмова про Проектний менеджмент у сфері культури та академічну освіту

08.04.2019 | 08:28

Зустрічайте продовження нашого циклу #розмовапро!
І наступна цікава людина з Філософський факультет ЛНУ ім. Івана Франка це відома українська дослідниця культурології Oksana Darmoriz, доцентка Кафедра теорії та історії культури нашого факультету та консультантка офісу Lviv City of Literature.
Говоритимемо про те, чи можливо в університеті вивчитись на менеджера культури? Чи, можливо, університет дає інші компетенції, а сфера культури вимагає додаткових знань?
Якщо в голові постає питання: “Навіщо ми взагалі прийшли на цю загадкову культурологію і що нам із нею робити далі?!”, – завітайте на нашу подію, ми із задоволенням подумаємо над цим разом ;)
Модеруватиме подію буде Anna Khriakova – магістрантка культурології, заступниця голови Наукове товариство культурологів “Гілея” та проектний менеджер офісу Lviv City of Literature.
Все буде дуже практично!
Тож зустрінемось 9 квітня о 17:00 в URBAN бібліотека.
Вхід вільний. Запрошуємо!

Наукове товариство культурологів “Гілея” та URBAN бібліотека