Профорієнтаційна зустріч з учнями Мостищини

03.04.2018 | 20:56

3 квітня 2018 року відбулася профорієнтаційна зустріч зустріч з учнями 10-11 класів Твіржанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мостиського району Львівської області.  Університет представляли:  декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, в.о.декана журналістики Андрій Яценко, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Сава Шевчук. Абітурієнти переглянули мультимедійну презентацію про історію Університету, про національні надбання України, про рейтинги, про студентів та випускників, про громадянську позицію та культурно-мистецьке життя, про спортивні можливості, про інфраструктуру, про міжнародну співпрацю, про навчання і працевлаштування, про особливості вступної кампанії. У профорієнтаційному заході також взяла активну участь методист з дистанційного навчання Львівської обласної МАН Наталія Знетиняк. Наприкінці зустрічі учасники обмінялися думками з приводу перспектив співпраці факультетів і Твіржанської  ЗОШ, представники академічної спільноти Львівського університету відповіли на запитання абітурієнтів.  Зустріч деканів саме цих трьох факультетів була невипадковою. Адже зі слів директора Книшик С. І. серед школярів багато поціновувачів акторського мистецтва (діти беруть участь у постановці шкільних вистав, готують творчі вечори), економіки, адже цей предмет факультативний та журналістики (у школі активно функціонує гурток з медіаграмотності). Все це ще раз переконує, що сьогодні відбулася не просто профорієнтаційна зустріч із школярами, а тепла розмова з майбутніми першокурсниками нашої альма-матер.

Світлини А.Яценка і Р.Крохмального