Профорієнтаційна зустріч у Класичній гімназії

21.03.2017 | 18:18

21 березня 2017 року до Львівської Класичної гімназії при ЛНУ імені Івана Франка з профорієнтаційною метою завітала представницька університетська делегація. У рамках мультимедійної презентації здобутків Університету, його історії, сучасного життя і перспектив розвитку з мотиваційними промовами до учнів випускних класів  звернулись : проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філологічних наук, професор Я.Гарасим, декан факультету культури і мистецтв, кандидат філологічних наук, доцент Р.Крохмальний, декан геологічного факультету, доктор геологічних наук, професор М.Павлунь, декан економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент Р. Михайлишин та заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ЛНУ ім.І.Франка С. Шевчук. Наприкінці зустрічі проректор Я.І.Гарасим запросив учнів вступати до Львівського університету і вручив директорові Ю.С.Джалі ряд наукових видань для гімназійної бібліотеки.