Профорієнтаційна зустріч із учнями та педагогами Бірківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області”

03.05.2018 | 19:58

3 травня 2018 року відбулась профорієнтаційна зустріч із учнями та педагогами Бірківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області”. Університет представляли: декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк, завідувач кафедри соціології Юрій Пачковський. Абітурієнти переглянули мультимедійну презентацію Університету та чотирьох факультетів: економічного, історичного, культури і мистецтв, прикладної математики та інформатики, мали змогу отримати відповіді на запитання щодо вступної кампанії, особливостей навчання студентів та працевлаштування випускників.

Світлини НВК  Бірки