Президент Європейської Ради Дональд Туск – Doctor Honoris Causa Львівського національного університету імені Івана Франка!

20.02.2019 | 14:23

Опубліковано ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка Середа, 20 лютого 2019 р.

Вручення Президенту Європейської Ради Дональду Туску почесного звання Doctor Honoris Causa на урочистому засіданні Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.

Awarding of the honorary title of Doctor Honoris Causa to the President of the European Council Donald Tusk at the solemn session of the Academic Council of the Ivan Franko National University of Lviv.

ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка

Профспілка Львівського університету