Презентація книги спогадів заступника директора Львівського музичного коледжу імені С. П. Людкевича, заслуженого працівника культури України, хорового диригента та наставника багатьох поколінь українських співаків і диригентів Володимира Пилиповича Гнідя

02.03.2017 | 08:53

6 березня 2017 р.
о 15.00
у ГОЛОВНОМУ ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ
Наукової бібліотеки
Львівського національного університету імені Івана Франка

відбудеться презентація книги спогадів заступника директора Львівського музичного коледжу імені С. П. Людкевича, заслуженого працівника культури України, хорового диригента та наставника багатьох поколінь українських співаків і диригентів Володимира Пилиповича Гнідя. “Віхи життєвого шляху. Спогади і роздуми”, що вийшли друком у львівському видавництві “Растр-7” 2016 р. охоплюють не лише біографічні епізоди непересічного митця та педагога, але й відображають важливі етапи та контексти розвитку українського хорового мистецтва та культури загалом упродовж ХХ – початку ХХІ ст. Адже життєві віхи Володимира Гнідя – це досвід спілкування, духовного зростання та емоційного переживання всього, чим живе суспільство. Перед читачем постає широка палітра творчих здобутків та розчарувань диригента, галерея живих портретів, канва непростих міжлюдських взаємин. Водночас слід зауважити, що творчість митця тісно пов’язана з академічним середовищем не лише музичних навчальних закладів, адже упродовж багатьох років автор був організатором і натхненником професійних і самодіяльних колективів, які творив та розвивав у Франковому університеті чи Львівській політехніці. Професійний шлях Володимира Гнідя розпочався саме у нашому виші, тому не випадково, підсумовуючи уже 70-літню історію Студентського клубу, а нині – Центру культури та дозвілля Львівського національного університету імені Івана Франка, шануємо і частку душі, яку художній керівник вклав у діяльність хору хімічного факультету, жіночого вокального ансамблю “Журавка”, студентського хору Університету.

Запрошуємо усіх зацікавлених на творчу зустріч з Автором.

Світлина від Наукова бібліотека Львівського національного університету імені І. Франка.