Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті

04.12.2017 | 06:08

Інформаційний лист

Третьої всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті»

15-16 березня 2018 року відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини спільно з: кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського Університету імені Івана Франка, кафедрою хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського проводить Третю Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті».

Основні тематичні напрямки роботи науково-практичної конференції:

·           Основи медичного забезпечення в хореографічних гуртках та спортивних секціях;

·           Профілактика травматизму в хореографічних гуртках та спортивних секціях;

·          Арт-терапія засобами хореографічного мистецтва;

·           Психологічні та педагогічні аспекти діяльності в хореографії та спорті;

·           Засоби корекції та відновлення засобами хореографії та спорту;

·           Особливості музично-рухової діяльності в хореографії та спорті;

·           Реабілітаційні заходи в хореографії та спорті.

·           Формування в Україні науки про роботу м’язів танцівника – кинезиології.

Фінансові питання:

Усі витрати, пов’язані з перебування учасників на конференції (проїзд, проживання, харчування) за власний рахунок або за рахунок сторони, яка їх відряджає.

Участь у конференції безкоштовна.

Місце проведення:

15 березня 2018 р. Центр творчості дітей та юнацтва Галичини (адреса: вул. Вахнянина, 29. м. Львів. Україна).

16 березня 2018 р. Кафедра режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка (адреса: вул. Стефаника 16а, м. Львів. Україна).

Регламент виступу:

–       15 хвилин (10 хвилин – доповідь, 5 хвилин – запитання й обговорення);

–       Для участі у конференції просимо надіслати на електронну адресу оргкомітету vidlunnya@gmail.com, заявку, та матеріали доповіді до 01 березня 2018 р.

Публікація:

За результатами конференції буде сформовано навчально-методичний посібник «Кинезологія танцю та складно-координованих видів спорту».

До публікації студентські роботи не приймають!!!

інформаційний лист 2018