«Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі»

23.05.2015 | 14:41

19 травня 2015 року кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв, Харківською державною академією культури, Київським університетом культури і мистецтв, Білоруським державним університетом культури і мистецтв (м. Мінськ), та Національною хореографічною спілкою України, при підтримці Міністерства культури України провели ІІІ Всеукраїнську науково-творчу конференцію «Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі».
Пленарні засідання проводились у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, вул. Лаврська, 9, корп. 7, актова зала, м. Київ.
Основні тематичні напрямки роботи конференції:
• Історія та теорія хореографічного мистецтва;
• Сучасні особливості роботи з хореографічними колективами: народна, сучасна, бальна хореографія;
• Оптимізація навчально-творчого процесу в хореографічних колективах;
• Хореографічна педагогіка;
• Впровадження інноваційних методик та технологій в мистецькій освіті.

Оргкомітет конференції
Голова конференції Чернець Василь Гнатович – ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, доктор філософії, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік Академії наук вищої освіти України.
Заступник голови конференції Литвин Сергій Харитонович – проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, доктор історичних наук, професор.
Бойко В’ячеслав Іванович – Перший проректор з науково-педагогічної роботи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидат філософських наук, доцент.
Демещенко Віолета Валеріївна – директор Інституту мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидат історичних наук, доцент, професор.
Вантух Мирослав Михайлович – завідувач кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, професор, народний артист України, Герой України, академік Національної академії мистецтв України.
Корисько Наталія Михайлівна – заступник завідувача кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, професор, заслужений працівник культури України.
Забредовський Степан Григорович – професор кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України.
Колногузенко Борис Миколайович – декан факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури, завідувач кафедри сучасної хореографії, професор, народний артист України.
Погребняк Галина Петрівна – заступник директора з наукової роботи Інституту мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидат мистецтвознавства, доцент, професор.
Підлшгська Аліна Миколаївна – доцент кафедри теорії та історії мистецтв Київського національного університету культури і мистецтв, кандидат мистецтвознавства, доцент.
Плахотнюк Олександр Анатолійович – доцент кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.
Стельмах Анна Михайлівна – кандидат мистецтвознавства старший викладач кафедри менеджменту СКД Білоруського державного університету культури і мистецтв.
Нечитайло Володимир Степанович – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Пленарні засідання відбувались по двом секціям:
Секція 1. «Історія та теорія хореографічного мистецтва»
Керівники секції:
Нечитайло В. С. – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Корисько Н. М. – заступник завідувача кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, професор, заслужений працівник культури України.
– На цьому засіданні було заслухано тридцять одну наукову доповідь.
Секція 2. «Хореографічна педагогіка »
Керівники секції:
Забредовський С. Г. – професор кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений діяч мистецтв України.
Плахотнюк О. А. – доцент кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.
– На даному засіданні було заслухано вісімнадцять наукових доповідей.

Львівський національний університет імені Івана Франка на конференції представляли п’ять учасників: доц. Лань О. Б., доц. Плахотнюк О. А., асист. Холов Т. І., студенти ІV курсу: Сікан М. Р., Пантелеймонова Ю. Я. (науковий керівник доц. Плахотнюк О. А.).
Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць: «Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі».

доц. Плахотнюк О. А.

фото Вантухфото 1 фото фото президія виступ проф. Забредовського