Онлайн діалог з абітурієнтами триває…

21.02.2019 | 21:16

21 лютого 2019 року відбувся Онлайн-діалог з абітурієнтами. Цього разу в інтернет-комунікації взяли участь: учні та педагоги Нововолинського наукового ліцею-інтернату (Волинська область), Новороздільського НВК імені Володимира Труша (Львівська область), Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю (Черкаська область). Університет представляли: декан філософського факультету Людмила Рижак, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, заступник декана факультету міжнародних відносин Ігор Бик, професор Олег Петрик і відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк. Представники університетської спільноти розповіли про особливості освітніх програм ОР Бакалавр відповідних факультетів, специфіку навчання студентів і працевлаштування випускників. Людмила Рижак пояснила абітурієнтам особливості академічної мобільності студентів філософського факультету. Роман Крохмальний закцентував увагу учасників на поліваріантних перспективах розкриття творчих здібностей. Ігор Бик представив учасникам цілу плеяду випускників Університету – представників дипломатичного корпусу України. Народний артист Олег Петрик конкретизував окремі вимоги до абітурієнтів стосовно творчого конкурсу зі спеціальності “Хореографія”.  Андрій Гукалюк окреслив головні етапи вступної кампанії, експлікував алгоритм дій вступника.  До діалогу долучився  завідувач Музею історії Університету Юрій Гудима, представивши учасникам діалогу кілька експонатів Музею. Наприкінці учасники онлайн-діалогу висловили сподівання на нові цікаві зустрічі і онлайн, і наяву.