Онлайн діалог з абітурієнтами

04.12.2015 | 14:09

4 грудня 2015 року на факультеті культури і мистецтв було організовано онлайн-діалог з абітурієнтами-учнями НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохів та Червоноградського навчально-виховного комплексу №13 Червоноградської міської ради Львівської області. В діалозі онлайн взяли участь: в.о.декана факультету культури і мистецтв Р.О.Крохмальний, декан геологічного факультету проф.М.М.Павлунь, декан факультету електроніки, проф.І.І.Половинко, декан фізичного факультету проф.П.М.Якічук, декан хімічного факультету, проф.Я.М.Каличак. Декани факультетів розповіли учням про особливості вступу, навчання і працевлаштування.

Абітурієнти цікавилися зв’язками факультетів з іноземними науковими і навчальними центрами, проблемами мотивації працевлаштування і використання іноземних мов у навчанні та майбутній реалізації особистості в межах конкретного фаху; особливостями вступу для переможців олімпіад; умовами надання місця для проживання в студентському гуртожитку.  Окремо було порушено питання співпраці Університету з Вюрцбургзьким університетом щодо програми для студентів-програмістів та можливостей продовження навчання в аспірантурі в Університеті і в навчальних закладах за межами України.

Світлини Христини Станкевич

DSC_0015 DSC_0014 DSC_0012 DSC_0011 DSC_0009 DSC_0008 DSC_0006 DSC_0002