Вокальний ансамбль групи кмм-51 взяв участь у концерті в рамках симпозіуму «Одна Європа – дві культури: Західна та Східна музика в порівнянні»

27.11.2016 | 23:17

25.11.2016 вокальний ансамбль групи кмм-51 (керівник -Василь Чучман) успішно взяв участь в заключному концерті швейцарсько-українського симпозіуму «Одна Європа – дві культури: Західна та Східна музика в порівнянні» (організатор заходу – Haliciana Schola Cantorum, www.hsc.lviv.ua).  Унікальність цього концерту-підсумку симпозіуму, в тому, що  у виконанні трьох хорів, оркестру та солістів прозвучали вибрані твори 15-18 ст. із Західної та Східної Європи як ілюстрації до основних питань симпозіуму, а саме: що відбувалось в Україні в той час, коли А.Вівальді в Італії створював свої опери та мотети? Та яка музика звучала в Західній Європі, коли у нас співали кобзарські думи та партесні концерти? На ці та інші питання слухачі почули унікальні відповіді.

Учасники:

Вокальний  ансамбль студентів факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка, керівник Василь Чучман

Хор “Клірос”, Лаври св.Івана Хрестителя, м. Львів
керівник єрм. Лука Михайлович.
Хор та оркестр барокової квпели ЛНМА (керівники Людмила Капустіна та Анна Іванюшенко)
Заслужений артист України Дмитро Губ’як, бандура.
Анастасія Бардачова, сопрано (Клас викл. Л.Божко)
Святослав Винник, баритон (Клас викл. П. Ончул)

hsc_25-11-2016_-_afisha Подяка