Нова бакалаврська програма

10.07.2017 | 11:01

Менеджмент соціокультурної діяльності

Нова бакалаврська програма на факультеті культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка із широкими можливостями навчання та працевлаштування.

Вартість навчання – 5 285 грн. в семестр (денне навчання)

Термін навчання – 3 роки 10 міс

Конкурсні предмети для вступу:

1. українська мова та література,
  2. історія України,
  3. іноземна мова або географія.

У процесі навчання студенти спеціальності отримують знання із дисциплін: історія і синтез мистецтв, економіка культури, прикладне культурознавство, менеджмент соціокультурної діяльності, маркетинг соціокультурної діяльності, соціальні комунікації, бізнес-планування у сфері культури, культурна політика, правове забезпечення соціокультурної діяльності, народна культура українців, музеєзнавство, пам’яткознавство та ін.

Програма передбачає також стажування в інституціях культури різних форм власності, муніципалітетах та органах державного управління, стажування в партнерських навчальних закладах закордоном; зустрічі із фахівцями у сфері культури та креативних індустрій, набуття практичного досвіду у реалізації культурних проектів.

Навчальний процес забезпечує Кафедра філософії мистецтв та фахівці інших кафедр Львівського національного університету імені Івана Франка

Основні сфери працевлаштування:

• інституції культури, туризму та освітні проекти;
  • громадські організації, культурні та креативні індустрії;
  • рекламні агентства та засоби масової інформації;
  • муніципалітети та органи державної влади.

Основні напрямки продовження освіти:

• магістерська програма «Менеджмент соціокультурної діяльності»;
  • профільні магістерські програми факультету культури і мистецтв та економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка;
  • магістерські програми за напрямком підготовки культурологія та менеджмент соціокультурної діяльності у ВНЗ Львова та України;

магістерські програми у партнерських навчальних закладах закордоном