Нагадування: Про цикл міжнародних наукових конференцій “Пантелеймон Куліш – 200 років”

25.04.2019 | 15:34

Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України
(Центр дослідження життя і творчості П. Куліша)
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Львівський національний університет імені Івана Франка
Наукове товариство імені Шевченка в Америці
Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
Сумський державний університет
Українська вільна академія наук у США
Український науковий інститут Гарвардського університету

Результат пошуку зображень за запитом "куліш пантелеймон"

Цикл міжнародних наукових конференцій
“ПАНТЕЛЕЙМОН КУЛІШ – 200 РОКІВ”

Пантелеймон Куліш: Класик на терезах історії
Львів, 16–18 травня 2019 року

Між хутором і світом: Культурницька місія Пантелеймона Куліша
Суми, 19–21 вересня 2019 року

Пантелеймон Куліш у культурному та інтелектуальному просторі України
Київ – Ніжин, 2–5 жовтня 2019 року

Шановні Колеги,
запрошуємо вас взяти участь у міжнародних наукових конференціях, присвячених 200-літтю від дня народження Пантелеймона Куліша.

Заявки на участь у конференціях просимо надсилати до 31 березня 2019 року (для участі в конференції у Львові) і до 30 червня 2019 року (для участі в конференціях у Києві, Сумах та Ніжині) на електронні адреси оргкомітету (зазначені в інформаційному листі). До заявок просимо долучити коротке резюме виступу.

Відбір доповідей буде здійснюватися за критеріями їх наукової вартості. Доповіді будуть згруповані панельними блоками, передбачається участь дискутантів. Для участі в усіх конференціях достатньо заявити одну доповідь (доповідач буде задіяний також як дискутант).

Плануються подорожі на батьківщину Куліша та в історико-меморіальний музей-заповідник Пантелеймона Куліша «Ганнина Пустинь». Питання проїзду, проживання і харчування буде узгоджено в робочому порядку.

Регламент виступу: 30 хвилин (20 хвилин – доповідь, 10 хвилин – запитання й обговорення).

Матеріали конференцій будуть опубліковані тематичними книгами після закінчення заходу.

Інформаційний лист конференції (завантажити)

за повідомленням philology.lnu.edu.ua