Міжнародний проект «Рік Музики Мирослава Скорика» до 80-річчя легенди української музики

12.09.2018 | 19:35

14 вересня 2018 року, початок о 19.00 Львівська обласна філармонія.

Концерт «Мирослав Скорик: учні та послідовники»

У концерті прозвучать найкращі творчі здобутки в жанрі акапельної музики знаної композиторки України, лауреатки Шевченківської премії та однієї з талановитих учениць легендарного композитора – Ганни Гаврилець.

Ви почуєте музику відомого львівського композитора і піаніста Олександра Козаренка, твори якого увійшли до репертуару провідних колективів України.

Також в концерті прозвучать твори відомого композитора Віктора Камінського, одного із послідовників композиторської школи Мирослава Скорика.

У концерті бере участь
Галицький академічний камерний хор.
(Художній керівник та диригент Василь Яциняк)

У програмі:

М. Скорик. «Духовний Концерт» для сопрано, тенора та мішаного хору а capella

Г. Гаврилець. «Все упованіє моє». «Нехай воскресне Бог» для мішаного хору а сарреllа

В. Камінський. «Іван Підкова», кантата для мішаного хору а сарреllа на вірші Т. Шевченка.

В. Камінський. «Ой чого ти почорніло, зеленеє поле» для мішаного хору а сарреllа

О. Козаренко. Диптих «Співанка про Василинку» для хору, солістки та ударних на сл. Софії Майданської

Обробки українських народних пісень М. Скорика, В. Камінського, Г. Гаврилець

Концерт відбувається в рамках міжнародного проекту «Рік Музики Мирослава Скорика», до 80-річчя легендарного композитора.
Національна концертна агенція UKR Artists спільно з найкращими концертними залами України, протягом 2018-2019 років проводить низку культурно-мистецьких заходів, які представлять великій аудиторії поціновувачів класичного мистецтва перлини композиторської майстерності Мирослава Скорика.

джерело