Майстер класи фестивалю-конкурсу «Відлуння – 2019»

08.04.2019 | 08:27

Відлуння у фотографіях фестивалю конкурсу «Відлуння – 2019». Майстер класи проводили викладачі та випускники кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка. Відбувся успішний експеримент від оргкомітету, на проведення майстер класу зголосились студенти кафедри, отож буде цікаво. На майстер класи були запрошені учасники колективів без обмежень за попереднім записом в часі реєстрації. Участь в майстер класах безкоштовна.
Тематика майстер класів з українського танцю:
 «Лексичні особливості гуцульських танців Прикарпаття» – Юрій Кульчицький, Соломія Домазар
 «Характерні особливості лемківських народних танців Пряшівщини» – Олексій Боровницький

Тематика майстер класів з сучасного танцю:
 «Хіп-хоп танець вивчення танцювальної комбінації» Василь Городицький;
 «Формування якостей руху необхідних для модерн-джазу, розвиток танцювальності» Анастасія Байдіна. Дарина Тураш

LNU-Dance.Ivan Franko Lviv National University