22.09.2016 | 19:46

Шановні Колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «ЛНАМ та етапи формування професійної мистецької освіти в Україні: національна специфіка, європейська парадигма розвитку», присвяченій 70-й річниці Львівської Національної Академії Мистецтв 140-й річниці з часу заснування професійної мистецької освіти у Львові.

Звертаємо увагу, що заявки на участь у конференції приймаються до 1 жовтня 2016 р.

До участі запрошуються історики, теоретики мистецтва, культурологи, педагоги мистецьких вузів та університетів, докторанти, аспіранти з України та країн зарубіжжя.

Тематика конференції

– Історія мистецької освіти в Україні та світі;

– Видатні персоналії мистецької педагогіки XIX-XX ст.

– Етапи розвитку Львівської мистецько-промислової школи;

– Європейські художньо-освітні центри Європи (Відень, Мюнхен, Берлін, Краків, Варшава, Вроцлав, Познань, Гданськ, Люблін, Париж, Прага)  та Львів: історія і  міжкультурний діалог;

– Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, дизайн. та реставрація творів мистецтва: з нових досліджень;

– Методологія історії і теорії мистецтва: аспект актуальності;

– Сучасний художній процес і соціокультурні пріоритети часу;

– Визначні художники та педагоги Львівської Національної Академії Мистецтв: до формування бази «Матеріали до енциклопедії ЛНАМ»;

– Україна – Європа: концептуальний діалог сучасних мистців;

– Перспективи науково-освітніх контактів між мистецькими та університетськими навчальними закладами Європи: практичний аспект.

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська.
Форма заявки на участь у конференції (заповнюється на одній з робочих мов).

1. Країна та назва інституції, яку представляє учасник;
  2. Прізвище, ім’я, по-батькові;
  3. Посада
  4. Наукове, вчене звання;
  5. Почесне звання;
  6. Тема доповіді українською, англійською, польською;
  7. Службова адреса, контактний телефон, e-mail;
  8. Інформація про потребу бронювання місця у готелі (є/немає);
  9. Форма участі: очна, заочна
  10.   Інші відомості

Заявки на участь у науково-теоретичній конференції приймають до 25.09.2016 р.
Матеріали статей і тези подають до 01.10.2016 р на електронну адресу – conference@lnam.edu.ua

Детальна інформація про конференцію на сайті ЛНАМ.

оргкомітет