01.06.2017 | 18:03

Викладачі факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка кандидат мистецтвознавства, доцент Тарас Дубровний та кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури та хореографії Олександр Плахотнюк,  взяли участь в Міжнародній науковій конференції «Культура і освіта в галузі навчання і виховання дитини. Проблеми, перспективи, рішення» (MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA «Kultura i edukacja wobec kształcenia i wychowania dziecka. Problemy, perspektywy, rozwiązania») 29 – 30 травня 2017 року м. Освенцим Польща.Організатор конференції Інститут гуманістичних наук PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ im. rotmistrza Witolda Pileckiego. В рамках конференції відбулась зустріч з ректором prof. zw. dr hab. Witold Stankowski та директори Інститут гуманітарних наук prof. nadzw. dr hab. Grzegorz Grzybek.

О.А.Плахотнюк