Круглий стіл “Стан та перспективи розвитку дяківсько-регентської справи на Західній Україні”

07.05.2015 | 12:10

КРУГЛИЙ СТІЛ
Стан та перспективи розвитку дяківсько-регентської справи
на Західній Україні.

Церковний спів – це таїнство Господнє,
Що милосердя Боже нам являє
У стінах храмів світлих, де з любов’ю
Отець небесний нас благословляє…

22 квітня 2015 р. Храм Преображення Господнього традиційно прийняв дяків-регентів, випускників дяківсько-регентської школи, пізніше музично-богословського училища, які в цей день відзначили 25-річчя з дня заснування цього унікального навчального закладу.
З Божої ласки в храмі Преображення відбувалася Архієрейська літургія, яку очолив Високопреосвященніший владика Ігор Возняк, Архієпископ і Митрополит Львівський.
Після святкового богослужіння відбувся круглий стіл, який пройшов на факультеті культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, звідки і почала свою роботу Дяківсько-регентська школа. Окрім високо достойних представників УГКЦ, в дискусії взяло участь керівництво факультету.

Телюк М.А., старший викладач
кафедри хорового співу.