Концерт вокальної музики “Вінок Кобзареві”

18.03.2017 | 08:35

13 березня 2017 року у концертній залі ім. А. Кос-Анатольського, факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка відбувся концерт вокальної музики на слова Тараса Шевченка “Вінок Кобзареві”.

У концерті взяли участь учні народного артиста України, професора БОГДАНА БАЗИЛИКУТА:

Юлія Єлькіна, Микола Мигович, лауреат міжнародного конкурсу Степан Поліщук, магістр мистецтв Юрій Столяр, випускник вокальної магістратури кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, Оксана Шульба, випускниця акторського відділення факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, соліст Хмельницької філармонії, а також випускник першої вокальної магістратури кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка Степан Дробіт, а також магістр мистецтв Наталія Стахів-Винницька і соліст Львівської національної опери Олег Садецький.

Концертмейстер: ГРИГОРІЙ СКАЛОЗУБОВ
Розпочав концерт вступним словом ОЛЕКСАНДР КОЗАРЕНКО, заслужений діяч мистецтв України, доктор мистецтвознавства
Г.Скалозубов
Показується cVpxfYoJ4dY.jpg