Конкурс на отримання стипендій на навчання в Університеті Гронінгена (Нідерланди) в рамках програми Erasmus+

20.02.2018 | 19:38

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ !
Deadline – 27 березня 2018 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври), І курсу магістратури та аспіранти таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Географічний факультет
2. Геологічний факультет
3. Економічний факультет
4. Історичний факультет (кафедра соціології)
5. Факультет журналістики
6. Факультет іноземних мов
7. Факультет культури і мистецтв
8. Факультет міжнародних відносин
9. Факультет управління фінансами та бізнесу
10. Філософський факультет
11. Юридичний факультет
мають можливість навчатися в Університеті Гронінгена упродовж 5 місяців у першому семестрі 2018/2019 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути cтудентом (кою)/ аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти англійською мовою (для курсів англійською мовою) не нижче рівня В2 або нідерландською мовою (для курсів нідерландською мовою) не нижче рівня B2/C1.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

деталі