Інтернет-діалог з майбутніми абітурієнтами

17.02.2018 | 16:44

16 лютого 2018 року представники Львівського національного університету імені Івана Франка провели інтернет-діалог із учнями чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів. Зокрема, на прямому зв’язку із Університетом перебували учні НВК «СЗШ-ліцей» с. Козьови Сколівського району Львівської області, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» м. Горохів (Волинська область), Бориславської державної гімназії і Новороздільського НВК імені Володимира Труша.

Під час спілкування із представниками Університету майбутні абітурієнти мали нагоду ознайомитися зі специфікою прийдешньої вступної кампанії, почути про переваги здобуття освіти у Львівському університеті та поставити будь-які питання щодо особливостей навчального процесу в одному із найкращих університетів України.

Про перспективи, які відкриває Університет перед молоддю, та особливості навчання на окремих факультетах Львівського університету школярам розповіли декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, декан філософського факультету Людмила Рижак, заступник декана історичного факультету Мар’ян Мудрий і заступник декана факультету прикладної математики та інформатики Віталій Горлач.

Відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк ознайомив учнів із особливостями вступної кампанії, які чекають абітурієнтів у 2018 році. Зокрема, Андрій Федорович наголосив, що реєстрація на ЗНО уже розпочалась і закликав школярів наполегливо вчитися для того, щоб уже скоро стати студентами Львівського університету.

Вступати у один із найдавніших вищих навчальних закладів Східної Європи запросив школярів директор Музею історії Університету Юрій Гудима.

Учні під час діалогу із представниками Університету цікавилися умовами навчання на факультетах, перебігом попередніх вступних кампаній у Львівську університеті (зокрема, прохідним балом на окремі спеціальності),  університетською інфраструктурою та ін.