Інтернет-діалог з абітурієнтами продовжується

17.11.2015 | 16:27

17 листопада 2015 року відбувся черговий інтернет-діалог з учнями випускних класів Бучацького ліцею (Тернопільська область), Підгородецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області і Червоноградського навчально-виховного комплексу №13 Червоноградської міської ради Львівської області.

У відеоконференції взяли участь: в.о.декана факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан біологічного факультету Ігор Хамар, в.о.декана факультету міжнародних відносин Ігор Бик, заступник директора ІПОДП Юрій Корчак, заступник декана факультету журналістики Ярослав Табінський.

В мультимедійній формі представники навчальних підрозділів Університету розповіли учням про переваги навчання на відповідних спеціальностях, зосередили увагу співрозмовників на окремих питаннях вступної кампанії 2015 року і окреслили важливі риси майбутніх Правил прийому.

Учні загальноосвітніх закладів, які взяли участь у інтернет-діалозі, подякували за прекрасну нагоду отримати корисну і необхідну інформацію.  Майбутні вступники підкреслили потребу  такого формату спілкування як “сучасного, ефективного, швидкого і доступного”.

Світлини Х.Станкевич

DSC_0030 DSC_0035 DSC_0036 DSC_0041 WP_20151117_12_53_17_Pro