Інтернет-діалог з абітурієнтами

14.05.2015 | 19:58

14 травня 2015 року відбувся “Інтернет-діалог з майбутніми абітурієнтами”. В діалозі взяли участь старшокласники: Червоноградського навчально-виховного комплексу №13 Червоноградської міської ради Львівської області; Середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи № 46 імені В.Чорновола з поглибленим вивченням англійської мови м.Львова; НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня-гімназія» м.Горохова Волинської області.
Декан біологічного факультету Ігор Хамар, в.о.декана економічного факультету Ростислав Михайлишин, в.о.декана факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, заступник директора ІПОДП Юрій Корчак розповіли учням про особливості вступу, навчання і працевлаштування за спеціальностями відповідних навчальних підрозділів Університету; відповіли на численні запитання, які стосувалися плати за навчання, розрахунку конкурсного балу, специфіки окремих спеціальностей, особливостей організації творчих конкурсів.
Наприкінці зустрічі представники Університету запросили випускників ЗНЗ на наступні онлайн-діалоги, на Дні відкритих дверей та екскурсії до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Світлини Дани Пономаренко

IMG_2345IMG_2359 IMG_2361 IMG_2351IMG_2365IMG_2341 WP_20150514_14_02_12_Pro