«Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі»

03.11.2017 | 23:11

Шановні колеги!

Українська бібліотечна асоціація та кафедра соціальних комунікацій та інформаційних наук Факультету культурології Київського національного університету культури і мистецтв запрошує до участі у Міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі», яка відбудеться 15 травня 2018 р. у м.Київ.

Деталі: http://bit.ly/2zc9nDY

На пленарному засіданні та секціях конференції планується обговорити такі питання:

• актуальні проблеми теорії, історії та практики соціальних комунікацій;
  • інформаційні інституції та суспільний розвиток: взаємодія з владою і громадянським суспільством;
  • архівознавство, бібліотекознавство, документознавство, інформаційний менеджмент у системі сучасних наукових досліджень;
  • інформаційна аналітика: напрями та перспективи розвитку;
  • проблеми навчальної та наукової підготовки фахівців з інформаційної, архівної й бібліотечної справи;
  • міжкультурна комунікація і соціокомунікаційний дискурс;
  • комунікаційна природа соціальної інформатики;
  • філософсько-культурологічні проблеми розвитку інформаційного суспільства;
  • інформаційні системи, центри в інформаційному суспільстві;
  • сучасний медіатекст і медіадискурс;
  • комунікаційні технології в мас-медіа;
  • соціологічні й політичні комунікаційні зв’язки;
  • видавнича справа: теоретичні аспекти та практичне втілення;
  • керування знаннями і глобалізація академічних наукових та освітніх процесів.

Напрями роботи конференції:

Секція 1. Інформація, комунікація і суспільний розвиток: теоретичні аспекти і сучасні практики.

Секція 2. Документно-інформаційні інститути в системі соціальних комунікацій: завдання, тренди, технології.

Секція 3. Когнітивний вимір соціальних комунікацій: інформаційна аналітика.

Секція 4. Інформаційно-бібліотечна та архівна освіта: виклики і рішення.

Для участі у конференції просимо до 01 березня 2018 р. надіслати анкету учасника (див. Інформаційний лист) та тези за доповіддю на адресу: ibas.knukim@gmail.com.