ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО ХХІ СТОЛІТТЯ: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА»

13.12.2017 | 20:01

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у ІІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції
«МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО ХХІ СТОЛІТТЯ:
ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА»

Кафедра народних музичних інструментів та вокалу ДДПУ ім. І. Франка запрошує Вас взяти участь у роботі ІІІ-ї міжнародної науково-практичної конференції «Музичне мистецтво ХХІ століття: історія, теорія, практика», яка відбудеться 27 квітня 2018 року в Інституті музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка (27 ауд. інституту музичного мистецтва, вул. І. Франка, 11, м. Дрогобич).
Співорганізаторами конференції виступають ВНЗ Польщі, Литви та Казахстану.
До участі запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, здобувачі, магістри.
Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.
Форма участі: очна, заочна. Зібрані матеріали будуть надруковані у міжнародному збірнику праць «Музичне мистецтво ХХІ століття: історія, теорія, практика» (ISSN 2518-721X; збірник включений до міжнародної науково-метричної бази Google Scholar), який вийде з друку на час проведення наукового форуму. Статті друкуються на платній основі.

ознайомитися з інформаційним дистом