“Хрущі” прилетіли!

17.11.2016 | 23:47

17 листопада 2016 року у рамках проекту Галини Бень “Зустрічі на Валовій” студентів і викладачів факультету культури і мистецтв привітав із Днем студента гурт “Хрущі”.

Цей гурт народився на фестивальному майданчику «Голос «Дзвона» лише в серпні 2014 року, але вже має своїх прихильників. Четверо талановитих людей із зовсім різними професіями: Інна (солістка) — акторка Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, Антоній (соліст) та Михайло (духові) — програмісти, Станіслав (барабанщик) — поліграфіст, люблять вони погудіти-поспівати, тому й назвали себе «Хрущами». Повна назва гурту дуже поетична — «Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть, плугатарі з плугами йдуть». Їх пісні є авторськими. Цікаво, що тексти пишуть всі учасники гурту, відповідно й тематика доволі різна. Зараз музиканти перебувають у процесі пошуку власного стилю і ми можемо спостерігати за їхніми творчими експериментами. В інструментальному арсеналі гурту є такі цікавинки, як американський казу, що застосовується у музиці стилю скіфл та латиноамериканські ударні, які у поєднанні із чарівними голосами солістів просто-таки заворожують.

(довідка – за матеріалами beta.navsi100.com)

Пропонуємо переглянути матеріали із місця події: