Голова Львівської ОДА вручив державну нагороду старшому викладачеві кафедри хорового співу факультету культури і мистецтв Марії Камінській

01.04.2016 | 17:24

Під час засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації 31 березня 2016 року голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив державну нагороду старшому викладачеві кафедри хорового співу факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка Марії Камінській.

Відповідно до Указу Президента з нагоди Дня соборності України Марії Камінській присвоїли  звання «Заслужений працівник культури України» за вагомий внесок у розвиток духовної культури, популяризацію у світі культурно-мистецької спадщини України.