«Event-менеджмент та кітч у полікультурному просторі»: звіт у тексті та світлинах

06.12.2018 | 10:21

Упродовж 2–4 грудня 2018 року кафедри філософії мистецтв, музикознавства та хорового мистецтва факультету культури і мистецтв провели міжнародну наукову конференцію «Event-менеджмент та кітч у полікультурному просторі». У її роботі взяли участь численні дослідники з України (Львів, Київ, Одеса, Івано-Франківськ, Дрогобич), Польщі (Краків, Ряшів, Зелена Гура), Великої Британії (Лондон), Словаччини (Пряшів). Серед доповідачів конференції були Олександр Козаренко, Олена Маркова, Юрій Чекан, Ґжегож Ґжибек, Тарас Дубровний, Стефан Констаньчак, Ганна Карась, Віолетта Дутчак, Юрій Медведик, Людмила Білінська, Олександр Плахотнюк, а також молоді дослідники (докторанти, магістранти) з університетів України та Польщі.

В рамках роботи конференції відбулись презентації виходу в світ колективної монографії кафедри філософії мистецтв «Менеджмент соціокультурної діяльності» (модератор – гол. ред. та співавтор проф. Олександр Козаренко), четвертого тому Львівсько-Ряшівських наукових зошитів (доповідач – науковий редактор 4 тому, доц. Тарас Дубровний), монографії проф. Юрія Чекана «Національний симфонічний: 100 років служіння Музиці» (Київ, 2018). Цінністю цієї праці ще й тому, що її доповнено унікальними записами музичних творів, що входили/ть до репертуару цього всесвітньовідомого колективу.

Розпочато роботу конференції було 2 грудня мистецькою акцією: «Концерт симфонічної музики М. Скорика та О. Козаренка», який відбувся у Львівській національній філармонії ім. Ст. Людкевича.

Успішне проведення конференції, виголошені доповіді учасників конференції дають підстави сподіватися, що незабаром вийде у світ черговий том «Львівсько-Ряшівських наукових зошитів», де будуть опубліковано статті доповідачів.

проф.Медведик Ю.М.