До уваги студентів! Запрошення на конференцію “Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку”

08.11.2019 | 20:43

Шановні студенти!

Кафедра філософії мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує взяти участь у І Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку».

Тематика конференції присвячена різним аспектам розвитку місцевого менеджменту соціокультурної діяльності, специфіці соціокультурних проектів, культурного розвитку міста Львова.

Мета конференції: обмін думками з основних питань розвитку регіонального соціокультурного менеджменту у студентському науковому середовищі.

Орієнтовні напрями роботи конференції:

1. Історичні аспекти становлення і розвитку регіонального соціокультурного менеджменту.
  2. Модуси і культурні практики в багатокультурному просторі.
  3. Феномен локальної культури.
  4. Соціокультурні проекти в стратегії розвитку краю.
  5. Волонтерство у соціокультурній діяльності.
  6. PR-менеджмент у соціокультурній сфері.
  7. Менеджмент та його інновації в музейній, бібліотечній, культурно-дозвіллєвій, театрально-концертній сферах.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форма участі в конференції – очна, заочна.

Конференція відбудеться 28 листопада 2019 року у м. Львові на факультеті культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка.

До участі в конференції запрошують студентів, які займаються питаннями розвитку менеджменту соціокультурної діяльності.

Для участі в конференції просимо до 22 листопада 2019 року (включно) надіслати на адресу Оргкомітету: filosophyart@gmail.com, liljasyrota@yahoo.com заявку, оформлену за зразком (файл назвати прізвище заявка студ конф.doc), тези доповіді (3–5 стандартних сторінок з посиланнями на джерела, файл назвати – прізвище тези.doc), відскановану довідку деканату про те, що Ви є студентом денної або заочної форми навчання ЗВО.

Адреса організаційного комітету:

79008, м. Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет культури і мистецтв, кафедра філософії мистецтв, кім. 13, вул. Валова, 8,

оргкомітет І Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції

“Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку”.

Телефон кафедри філософії мистецтв: (032) 239-43-17.

Телефон контактної особи:

Сирота Лілія Богданівна: +38 (098) 128-16-64

Заявка на участь в конференції

Прізвище, ім’я, по батькові студента
Місце навчання
Назва закладу вищої освіти
Факультет, кафедра
Спеціальність
Курс, група
Тема доповіді
Електронна адреса,

номер телефону

Необхідність  отримання сертифікату учасника конференції (так/ні)

Участь у конференції –  безкоштовна.

Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти доповіді, які не відповідають тематиці конференції.

Матеріали конференції будуть розміщені на сайті факультету.

Усі витрати на проїзд, проживання, харчування учасників з інших міст відшкодовують за рахунок сторони, що відряджає.