День науки: профорієнтаційна зустріч у НВК «Стрілківська школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів при ЛНУ імені Івана Франка»

16.05.2018 | 21:23

16 травня 2018 року делегація Університету відвідала День науки в НВК «Стрілківська школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів при Львівському національному університеті імені Івана Франка». У науково-профорієнтаційній зустрічі взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи Я.І.Гарасим, декан біологічного факультету І.С.Хамар, декан факультету культури і мистецтв  Р.О.Крохмальний, заступник декана історичного факультету Р.Б.Тарнавський, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Ю.І.Ельяшевський. Представники Університету представили  мультимедійну презентацію про Університет, отож учасники заходу дізналися про особливості вступу, навчання та працевлаштування на відповідних факультетах. Далі учні НВК продемонстрували своє зацікавлення сучасним розвитком науки і представили власні спроби наукових досліджень, а  доц.Тарнавський Р.Б. провів для учнів надзвичайно динамічну і насичену цікавою інформацією лекцію-вікторину з історії Університету. Пропонуємо світлини з місця події.