Час минає – традиція триває! – Посвята першокурсників у театрознавці

16.06.2017 | 08:45

15 червня 2017 року в аудиторії ім. Леся Курбаса відбулась посвята першокурсників у театрознавці. Жартівливий, але надзвичйано дієвий ритуал, сценарій якого було розроблено ще студентами перших наборів – Тарасом Федорчаком, Романом Лаврентієм, Марічкою Кошелінською-Мартинюк, Уляною Рой і підхоплено наступними “поколіннями”, відбувається щорічно від часу заснування кафедри. Ті, хто подолали перший курс навчання на театрознавчому напрямі, отримують від своїх старших колег-випускників (майже всі вони сьогодні – молоді викладачі кафедри театрознавства та акторської майстерності) напутній “поштовх” до знань чималеньким томом “Філософія театру” Леся Курбаса, а також проходять низку інших випробувань, аби врешті отримати право носити почесний газетний капелюх “театрознавця”. Усі жарти – академічні, екзаменаційні білети – справжні, капелюхи виготовлені власноруч, радість та настрій – спільні та непідробні. Час минає – традиція триває!

М.В.Гарбузюк