Басейн відновить свою роботу 1 листопада !

05.10.2017 | 21:03
Шановні колеги!
У зв’язку з чисельними зверненнями до Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка щодо подальшої роботи басейну на базі спортивного комплексу Університету, повідомляємо: басейн працюватиме.

За інформацією ми звернулися до проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’яна Лозинського. він повідомив, що басейн повністю відновить роботу, зокрема вже з 1 листопада 2017 року працівники Університету зможуть знову відвідувати заняття із плавання.

Усі охочі безкоштовно відвідувати басейн, повинні продовжити свій абонемент у Первинній профспілковій організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка до 20 жовтня 2017 року включно (з 21 жовтня до 30 листопада абонементи не продовжуватимуть).

Прес-служба
Первинної профспілкової організації працівників