Академічна спільнота Університету відзначила 206-ліття від дня народження Маркіяна Шашкевича

07.11.2017 | 13:46

6 листопада 2017 року студенти та викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка відзначила 206 річницю від дня народження письменника, духовного просвітителя, натхненника національного пробудження Галичини, випускника Львівського університету Маркіяна Шашкевича.

Зокрема, Ректор, студенти, викладачі, керівники самоврядних організацій Університету взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Маркіянові Шашкевичу у Львові.

До заходу зі вшанування пам’яті учасника «Руської трійці» також долучилися представники місцевої влади, дирекція Музею «Русалки Дністрової», учні середньої школа №34 ім. М. Шашкевича та громадськість міста.

Після урочистого покладання квітів народний артист України Святослав Максимчук продекламував вірші, присвячені Маркіянові Шашкевичу, а хористи заслуженої капели «Трембіта» виконали «духовний гімн» «Молитва за Україну»

За матеріалом Прес-центру