Новини

До уваги студентів! Запрошення на конференцію “Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку”

08.11.2019 | 20:43

Шановні студенти!
Кафедра філософії мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує взяти участь у І Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку».
Тематика конференції присвячена різним аспектам розвитку місцевого менеджменту соціокультурної діяльності, специфіці соціокультурних проектів, культурного розвитку міста Львова.
Мета конференції: обмін думками з основних питань розвитку регіонального соціокультурного менеджменту у студентському науковому середовищі.
Орієнтовні напрями роботи конференції:

Історичні аспекти становлення і розвитку регіонального соціокультурного менеджменту.
Модуси і культурні практики в багатокультурному просторі.
Феномен локальної культури.
Соціокультурні проекти в стратегії розвитку краю.
Волонтерство...

Читати »

Урочисте відкриття оновленої концертної зали ім.А.Кос-Анатольського

07.11.2019 | 20:57

На факультеті культури і мистецтв 7 листопада 2019 року  урочисто відкрили приміщення оновленої концертної зали ім.А.Кос-Анатольського. Зі  вступним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку В.М.Качмар.  Далі учасники заходу мали нагоду насолодитися прекрасним виконанням  солоспівів видатного українського композитора Анатолія Кос-Анатольського у виконанні студентів і випускників факультету культури і мистецтв, учнів класу вокалу народного артиста України,  професора Богдана Омеляновича Базиликута.  Наприкінці до присутніх звернулися проф.Б.О.Базиликут і проф.Е.З.Тайнель.
            ...

Читати »