Новини

Про Інфодень Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «ГОРИЗОНТ 2020»

18.11.2017 | 13:40

23 листопада 2017 року о 14 00  у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка  відбудеться ІНФОДЕНЬ Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій
«ГОРИЗОНТ 2020»
(презентація нових робочих програм на 2018 – 2020 роки, зустріч із представниками НКП за різними
тематичними напрямами, практичні аспекти участі)

Про впровадження хмарного сервісу Office365 для співробітників та студентів

18.11.2017 | 13:37

Почалось впровадження хмарного сервісу Office365 для працівників університету. Працівникам університету, що зареєструвались у базі співробітників та студентів (form.lnu.edu.ua), надсилаються листи з інформацією для входу у систему Office365. Виконавши зазначені у листі дії, можна почати користуватись сервісами системи.
Перемикання корпоративної пошти університету на нову платформу плануємо здійснити 21-25 листопада.
Додаткову інформацію шукайте у розділі «Питання та відповіді».
Отримати інші  роз’яснення можна також, надіславши листа на адресу служби підтримки supportOffice365@lnueduua.onmicrosoft.com

“Співаймо канон” на Валовій

18.11.2017 | 07:33

17 листопада 2017 року за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА на факультеті культури і мистецтв відбувся захід VІІІ відкритого дитячо-юнацького хорового фестивалю “Співаймо канон”. Довго не стихали оплески обидвом колективам, захоплені викладачі та студенти особливо  вітали своїх молодших колег. Адже хор “Шкільний корабель” ДМШ №24 м Києва  представив надзвичайно багатогранну хорову програму, а  театр пісні “Джерельце” (м.Моршин) привіз на фестиваль відразу дві постановки. патріотичну, актуальну в сьогоднішньому дні “Герої не вмирають” та жартівливу, засновану на фрагментах...

Читати »

Розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція “Національному академічному українському драматичному театру імені Марії Заньковецької 100 років”

17.11.2017 | 21:11

17 листопада 2017 року розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція “Національному академічному українському драматичному театру імені Марії Заньковецької 100 років”.