10 КРОКІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ПОДАТИ ЗАЯВКУ В ЛНУ НА КОНКУРС ЕРАЗМУС+ КА2

19.11.2019 | 20:39

Світлина від Ivan Franko National University of Lviv - International Office.

Нові конкурси Erasmus+ KA2 – Співпраця задля розвитку інновацій та обміну кращими університетськими практиками
Deadline – 5 лютого 2020 року

1. Визначити потенційні контакти в університетах ЄС (Program Country University) – мінімум 2-3 університети з різних країн ЄС та в Україні (Partner Country University).

2. Написати колегам лист про бажання співпрацювати в рамках програми Еразмус+ КА2, подати або подумати над темою проєкту та запропонувати подати на конкурс (дедлайн – 5 лютого 2020 р.)

3.З’ясувати хто може/хоче бути координатором проєкту та підготує і подасть проєктну заявку.

4. З’ясувати хто буде писати заявку (координатор чи спільно).

5. Попросити партнерів звернутися у СВІЙ міжнародний відділ, розповісти про бажання співпрацювати з ЛНУ імені І. Франка та подаватися на конкурс Еразмус+ КА2, взяти PIC номер університету, інформацію про університет та участь в міжнародних проєктах Еразмус+ (для заявки) у відділі міжнародних зв’язків.

6. Координатор готує мандат (є зразок) і розсилає партнерам для підпису ректора та збирає їх назад в січні.

7. Координатор готує Declaration of Honour (є зразок).

8. Координатор подає заявку он-лайн з усіма додатками до дедлайну та чекає результати до серпня 2020 року.

9.Якщо проект підтримано, то укладається контракт між Виконавчою Агенцією (Брюссель) та координатором.

10. Після цього укладаються партнерські угоди на виконання проєкту між координатором та усіма партнерами (окремі угоди).

Детальна інформація про конкурси КА2:

За деталями щодо відкритих конкурсів та необхідною інформацією про участь в проєктах КА2 для підготовки та подачі заявок просимо звертатися у Відділ міжнародних зв”язків (вул. Університетська, 1, к. 209, тел : 2394115 , е-мейл: ifnul.erаsmusplus@gmail.com, erasmus.coordinator@lnu.edu.ua)

National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team
ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка