Новини

В Університеті відбувся осінній День відкритих дверей

16.11.2019 | 23:55

За матеріалом Прес-центру Університету:
16 листопада 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася бажана й очікувана подія для усіх абітурієнтів – День відкритих дверей. Сотні школярів та батьків з’їхалися до Університету, аби ближче познайомитися з його структурою, отримати інформацію щодо вступної кампанії і відчути неповторну атмосферу нашої alma mater.
Відкрив захід актор і телеведучий, студент одразу двох факультетів Університету (факультету культури і мистецтв і журналістики) Олег Пригода, ознайомивши присутніх з програмою Дня відкритих дверей.
З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів...

Читати »

Розклад залікової та екзаменаційної сесії

15.11.2019 | 10:30

Шановні студенти і викладачі!
До Вашої уваги – розклад виставлення заліків та складання іспитів на зимову сесію 2019/2020 навчального року для студентів денної форми навчання  факультету культури і мистецтв!
Успішної сесії!
джерело

Читати »

Студенти відвідали виставку картин Марії Примаченко

13.11.2019 | 18:34

У жовтні 2019 р. у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького можна було відвідати масштабну виставку картин Марії Примаченко. Студенти факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка, які навчаються за спеціальністю 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», відвідали виставку й  не залишилися байдужими після її перегляду.
Фото і текст Л.Б.Сироти

 

Читати »

Руслан Юрійович Кундис – лауреат обласної премії за значні досягнення у галузі науки

12.11.2019 | 14:05

За матеріалом Прес-центру –
11 листопада 2019 року в приміщенні Будинку вчених відомим і молодим науковцям Львівщини вручили обласні премії за значні досягнення у галузі науки. Відомим ученим і знаним фахівцям премію присудили за досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, а молодим ученим – за наукові здобутки та з метою підтримки і стимулювання проведення ними подальших досліджень. Цьогоріч серед нагороджених – 22-є досвідчених та молодих вчених ЛНУ ім. Івана Франка.
Цьгоріч високої відзнаки удостоєний кандидат мистецтвознавства, асистент кафедри режисури...

Читати »