Новини

Увага! Розклад виставлення заліків та складання іспитів (денна форма навчання)

21.11.2018 | 00:07

Шановні студенти і викладачі!
До Вашої уваги –  розклад виставлення заліків та складання іспитів на зимову сесію 2018/2019 навчального року для студентів денної форми навчання  факультету культури і мистецтв!
 
Успішної сесії!

Читати »

НАГАДУВАННЯ: Конференція трудового колективу факультету культури і мистецтв

20.11.2018 | 22:09

У середу 21 листопада 2018 року
відбудеться
Конференція трудового колективу
факультету культури і мистецтв.
Початок о 13.15
(ауд. ім.В.Труша №39, вул.Валова,18).

Порядок денний:
1.Про новий склад вченої ради факультету культури і мистецтв.
2.Різне.
Деканат

Читати »

Засідання науково-методичного семінару факультету культури і мистецтв

20.11.2018 | 20:59

19 листопада 2018 року відбулося листопадове засідання науково-методичного семінару факультету культури і мистецтв (спільне із засіданням семінару кафедри музикознавства та хорового мистецтва). Учасники семінару із приємністю прослухали доповідь д-ра Войцеха Мархвіци (Краків) про творчість видатного польського композитора сучасності Кшиштофа Пендерецького.
Проф. Jurij Medvedyk
 

Читати »

Вітаємо Валерію Мочарську, Ганну Дацко і Олега Пригоду з перемогою в V Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської!!!

20.11.2018 | 20:57

Вітаємо студентів групи КМА-31 Валерію Мочарську, Ганну Дацко і Олега Пригоду з перемогою в V Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської!!!

 
Джерела фото:Oleh PryhodaValeria Mocharska Hanna Datsko   Anatoliy Gritsan
Пропонуємо матеріал ІА ZIK:
В Івано-Франківську завершився V Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Оксани Затварської.
Організували його Навчально-науковий інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника та управління культури, національностей та релігій ОДА. Про це сьогодні, 19 листопада, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.
Учасниками...

Читати »

Нагадування: тренінг, присвячений роботі з базою даних Scopus

20.11.2018 | 20:15

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у тренінгу, присвяченому роботі з базою даних Scopus. Захід відбудеться 23 листопада 2018 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5). Розпочнеться тренінг о 14:00.
Під час заходу тренер Elsevier Марина Назаровець презентує роботу з базою даних та інструментом для відслідковування наукових цитувань Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу. Також учасники тренінгу обговорять різні стратегії, які допоможуть науковцям максимально ефективно знаходити необхідну інформацію.
Кожен учасник зможе поставити запитання...

Читати »