Новини

УВАГА!!! Конкурс на отримання стипендій на навчання/стажування в Гумбольдтському університеті Берліна (м. Берлін, Німеччина) в рамках програми Erasmus+

20.09.2019 | 13:29

Deadline – 25 жовтня 2019 року (для студентів та аспіратів)
Відповідно до умов проекту студенти I курсу магістратури та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:
1. Історичний факультет
2. Факультет журналістики
3. Факультет іноземних мов
4. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних відносин та дипломатичної служби, кафедра країнознавства і міжнародного туризму)
5. Факультет культури і мистецтв
6. Філологічний факультет
7. Філософський факультет Читати »

Запрошення на майстер-клас! “Скажене Весілля 2” у Львові!!!

20.09.2019 | 13:25

26-го вересня о 16:00 – майстер-клас від режисера комедійних фільмів “Інфоголік”, “Скажене весілля”,“Скажене Весілля 2”, а також майбутнього етно-трилера “Зілля” – Vlad Klimchuk (https://www.facebook.com/the.klim) – для дітей, підлітків і молоді. Адреса події – вулиця Стрийська 29а, Центр Шептицького.
Організовує подію CamOn Film School. Вхід – безкоштовний, лише за попередньою реєстрацією. Місць – всього 150! Телефон для довідок 063 519 07 28.

Заповнюйте реєстраційну форму за наступним посиланням https://forms.gle/kkcuWJxQGctc3ZKK7
Студрада і профком факультету Культури і Мистецтв ЛНУ ім. І. Франка

Студентські автобуси

18.09.2019 | 23:44

Студентські автобуси вже на маршруті 🔹
Тепер швидко і комфортно ти можеш доїхати на пари на студентському автобусі 😀 З понеділка по п’ятницю біля гуртожитків №2 та №3 на вулиці Медової печери тебе чекатиме новенький шатл-бас.😍
Також буде зупинка на вулиці Пасічна, 51. 😉

⏰Час відправлення: 7:40, 7:55 та 9:05.
📌Маршрут: вул. Медової печери, 39 – вул. Пасічна, 51 – вул. Личаківська – площа Соборна.
❗️Вартість проїзду – 7 грн.
❗️Обов’язкове пред‘явлення студентського квитка.
Профком студентів LNU

Читати »

Міжнародна науково-практична конференція “Молоді музикознавці”

18.09.2019 | 23:41

Шановні колеги!
Запрошуємо вас до участі в ‼️ювілейній ‼️ ХХ Міжнародній науково-практичній конференції «Молоді музикознавці», що проводитиметься з 8 до 10 січня 2020 року в Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра!
У конференції можуть брати участь студенти, аспіранти, здобувачі наукового ступеня кандидата мистецтвознавства (доктора філософії) закладів вищої мистецької освіти.

Для участі в конференції необхідно:
– не пізніше 15 листопада 2019 року надіслати заявку на участь у конференції, а також текст тез в електронному вигляді на електронну пошту kyivmusicology@glieracademy.org (у темі листа зазначити...