Новини

Вихованці проф.Б.О.Базиликута взяли участь у Міжнародному конкурсі «Мистецтво ХХІ століття»

28.05.2017 | 23:48

21 травня 2017 року у м. Києві відбувся міжнародний конкурс «Мистецтво ХХІ століття», у якому взяли участь:
– студент-магістрант факультету культури і мистецтв, кафедри музичного мистецтва Степан Поліщук (III премія у категорії “Сольний Спів”)
– випускниця факультету культури і мистецтв, кафедри акторської майстерності Оксана Шульба (ІV премія у категорії “Сольний Спів”)
– асистент кафедри музичного мистецтва Григорій Скалозубов (ІІ премія у категорії “Мистецтво Акомпанементу”)
У конкурсі взяли участь студенти з України, Білорусії та Китаю
Оцінювало виступи конкурсантів міжнародне журі.
(пропонуємо фото грамот   лауреатів, а також...

Читати »

До уваги випускників ОР БАКАЛАВР!

27.05.2017 | 13:45

Шановні студенти-випускники ОР Бакалавр!
Просимо ознайомитися із цією інформацією:

Вступ до магістратури
Для здобуття ступеня магістра приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста). Особа може вступити до Університету для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) згідно із Додатком 4 Правил прийому, за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань.
Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за державним або регіональним замовленням, можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та юридичних осіб.
Для конкурсного...

Читати »

Мистецький вечір «Щедрість пісенної душі»

26.05.2017 | 23:38

17 травня 2017 року у відділі мистецької літератури Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки (вул. Кн. Романа, 32) відбувся  мистецький вечір «Щедрість пісенної душі» до 110-річчя від дня народження видатного українського композитора, хормейстера, диригента Євгена Козака, в якому брали участь: музикознавець, доцент ЛНМА ім. М. Лисенка Олександр Зелінський, заслужена артистка  України, доцент ЛНМА ім. М. Лисенка Марія Галій-Моравська, а також студенти кафедри академічного вокалу національної музичної академії та кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка.
Стаття про подію на сайті Львівської обласної...

Читати »