Новини

Графік проведення вступних випробувань з іноземної мови та фахових вступних випробувань на здобування ОC «Магістр» і ОС «Бакалавр»

20.07.2017 | 11:13

Графік
УВАГА! Перепусткою на тестування є АРКУШ РЕЗУЛЬТАТІВ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ, ПАСПОРТ!
джерело
Вартість навчання студентів Львівського національного університету імені Івана Франка І-го року денної та заочної форм навчання за освітнім рівнем „Магістр” на 2017-2018 н.р.

Читати »

Нагадування: Програми фахових вступних випробувань для здобуття ступенів бакалавра і магістра

20.07.2017 | 11:07

Бакалаври
Спеціальності:
Книгознавство, бібліотекознавствоі бібліографія (Інформаційна, бібліотечна та архівна справа) (Тест)
Хореографія
Сценічне мистецтво (театрознавство)
Середня освіта (музичне мистецтво)
Магістри
Спеціальності:
Хореографія
Музичне мистецтво (музикознавство, музична психологія)
Сценічне мистецтво (акторське мистецтво драматичного театру і кіно)
Сценічне мистецтво (театрознавство)
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Тест)
Середня освіта (музичне мистецтво)

джерело

Читати »

Консультації для абітурієнтів ОР Бакалавр 024 Хореографія !

17.07.2017 | 14:24

Шановні майбутні студенти першого курсу ОР Бакалавр!
За консультаціями щодо особливостей підготовки і проведення творчого конкурсу спеціальності 024 Хореографія  просимо звертатися за телефонами кафедри режисури та хореографії:  093-511-4411; 096-711-4411.